Darbuotojai

UAB "Sielų upė" dirba kvalifikuoti darbuotojai, turintys didelę patirtį šioje srityje, kuriems svarbu tai, kas svarbu ir Jums: teikiamų paslaugų profesionalumas ir kokybė, pagalba velionio artimiesiems ir pagarba mirusiam, todėl stengiamės ir investuojame i darbuotojų
tobulėjimą, organizuojame ir siunčiame darbuotojus į įvairius kursus, kad įgytas žinias galėtų pritaikyti darbo praktikoje.

Paslaugos

Šarvojimo salių nuoma Kaune ir Raj., ritualinių reikmenų parduotuvė, šaldytuvų nuoma velionio laikymui, laidotuvių organizavimas, laidojimo dokumentų sutvarkymas, laidojimo reikmenų ir atributikos nuoma, velionio paėmimas iš namų ar gydymo įstaigų, originalių katafalkų nuoma, vėlionio pervežimas iš ES ir kitų šalių, kremavimas, autobusų ir autobusiukų nuoma, balzamavimas, velionio paruošimas šarvojimui, nešikų bei giedotojų paslaugos, fotografo paslaugos, duobkasių paslaugos, gedulingų pietų organizavimas.

Leidimai ir licencijos

UAB „Sielų upė“ leidimas-higienos pasas nr. LHP.2-661(16.7.12.11);
Higienos įgudžių (med. atleikų) tvarkymo atestavimo pažymejimas Nr. 13-03- 2066;
Psichologijos kursų atestatas Nr.021544.

Šarvojimo salė

Naujos Šarvojimo salės Šilainiuose, Milikonių g. 7b, Kaune, suprojektuotos ir pastatytos būtent laidojimo paslaugoms, tad apgalvota kiekviena detalė. Nestandartinių formų pastato salėse įrengti poilsio kambariai su žaliomis zonomis bei mini virtuvėlėmis. Šarvojimo salės
įrengtos su vedinimu ir kodicionavimu, kiekvienoje salėje yra įrengti vaizdo projektoriai velionio nuotraukoms ar prisiminimams, kiekviena salė turi atskirą įgarsinimą leisti gedulingai muzikai, tad galesite asmeniskai leisti pageidaujamus kūrinius tik Jūsų lankytojams. Dvi arvojimo salės, slankiojančios pertvaros dėka yra transformuojamos į vieną didenę, esant intensyviam žmonių srautui ar laidojant ne vieną asmenį vienu metu. Erdvus bei šviesus holas su žaliosiomis zonomis aplinkos pakeitimui, norint atitrūkti nuo gedulo nuotaikos.

Draugiška aplinka žmonėms su negalia: įrengti keltuvai, norint patekti iš šarvojimo salių į administracines patalpas bei tualetai, pritaikyti ŽN poreikiams.
Draugiška aplinka šeimoms su mažametėmis atžalomis: motinos ir kūdikio vystymo kambarys, vaikų laisvalaikio zona, didelė ir patogi automobilių parkavimo aiktelė su apšvietimu ir video apsauga.

Apie mus skaitykite spaudoje:

https://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/interjeras/kaune-atidaryti-modernus-gedulo-namai-salia-nuosavo-morgo-ir-vaiku-zaidimu-erdve-975-892754

http://m.kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/kaip-keiciasi-laidotuviu-tradicijos-826695

http://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/silainiu-baznyciai-siulomi-kaimynai-404189

Pagaminta it-crowd.